САЦЮК ЛІКУЄТЬСЯ й обіцяє оприлюднити своє розслідування отруєння Ющенка

Вівторок, 14 червня 2005, 10:46
Колишній заступник голови СБУ Володимир Сацюк заявляє, що не ухилявся від слідства, а на даний момент проходить курс лікування в лікарні.

Про це він сказав в інтерв'ю "Комсомольській правді в Україні".

"Я нікуди не їхав. Знаходився вдома. Більше того, справно ходив на допити в Генпрокуратуру. До речі, не раз намагався зустрітися з головою СБУ Олександром Турчиновим. Але він мене не прийняв", сказав Сацюк.

Від відзначив, що за ним і його родиною "постійно ведуть зовнішнє спостереження".

"Щодня моїх дітей супроводжують у школу дві машини. Ще дві машини здійснюють спостереження за дружиною. Оперативники вриваються в мою квартиру рано-вранці, будять родину", - додав він.

Про те, що він знаходиться в розшуку, Сацюк, за його словами, довідався із засобів масової інформації.

"Документи про те, що я знаходжуся в розшуку, мені ніхто не передавав. Більше того, мені відомо, що Святослав Піскун зробив офіційну заяву про те, що я знаходжуся в розшуку, коли відповідні документи ще були не готові. По приїзду в Генпрокуратуру він віддав наказ оформити їх заднім числом", - відзначив екс-заступник глави СБУ.

На питання, в чому його обвинувачує Генпрокуратура, Сацюк відповів, що йому "інкримінують зловживання службовим становищем, службову підробку і завдання матеріальних збитків державі в особливо великих розмірах".

"Я нібито незаконно привласнив сам собі звання підполковника запасу, а потім використовував його для одержання звання полковника і переходу на службу в СБУ. - Але при чому тут завдання матеріального збитку державі в особливо великих розмірах?", - запитав риторично Сацюк.

"Генпрокуратура намагається довести, що я не мав права служити в СБУ, виходить, не мав права одержувати заробітну плату. Простіше кажучи, на їхню думку, я завдав державі збитки в особливо великих розмірах тим, що одержував під час служби зарплату! У цілому за час служби я одержав 20 тисяч гривень. Погодьтеся, усе це звучить щонайменше смішно", - відзначив він.

Сацюк відзначив, що зараз знаходиться в лікарні, не вказавши, чи знаходиться вона на території України.

"Поки я збираюся підлікуватися. І поспостерігати, що буде відбуватися далі. Я не вважаю себе винним і не бачу підстав для втечі", - відзначив він.

Сацюк звернувся до президента Ющенка зупинити "це свавілля і потік неправди".

Він також підтвердив, що проводить власне розслідування отруєння Ющенка й обіцяв його оприлюднити.

"Якщо цькування проти мене з боку генпрокурора не припиниться, я розповім "Комсомолці" про результати цього розслідування. І обов'язково представлю свої докази", - пообіцяв Сацюк.
powered by lun.ua