Тимошенко перестала саботувати Червоненка

1 перегляд
Неділя, 19 червня 2005, 16:24
Кабінет міністрів призначив заступниками генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту Анатолія Лашка й Олександра Тарана.

Директором Державного департаменту морського і річкового транспорту призначений Ігор Горобець.

Олександр Голодницький звільнений з посади заступника директора Державного департаменту морського і річкового транспорту в зв'язку з переходом на іншу роботу.

Кабмін також звільнив з посад начальників Львівської залізниці Богдана Пиха, Донецької - Миколу Рогова, Придніпровської - Олександра Момота, Південної - Віктора Остапчука.

Іншими постановами уряду призначені начальниками Львівської залізниці Ярослав Федак, Донецької - Микола Луханін, Придніпровської - Микола Сергієнко, Південної - Григорій Бойко.

Тексти відповідних постанов, підписаних 16 червня, опубліковані на офіційному сайті парламенту, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Як повідомлялося, раніше міністр транспорту і зв'язку Євген Червоненко заявляв, що уряд безпідставний затягує зміну начальників залізниць.

"Я попросив когось узяти на себе відповідальність за затягування вирішення цього питання. Тому що ми стикаємося із саботажем", - сказав Червоненко.

***

Кабмін також призначив колишнього генерального директора Чорнобильської АЕС Сергія Парашина начальником державного департаменту - Адміністрації зони відчуження і зони обов'язкового відселення.

Парашин був звільнений з посади гендиректора ЧАЕС у 1998 році з формулюванням "за грубе порушення трудових обов'язків і виконавчої дисципліни".

Адміністрація зони створена в серпні 1998 року для організації і координації всіх заходів на території відчуження і зони обов'язкового відселення.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua