Гавриш ледь не очолив штаб Ющенка, а в Януковича виконував місію

Понеділок, 20 червня 2005, 03:49
Народний депутат Степан Гавриш заявляє, що президент Віктор Ющенко пропонував йому очолити свій передвиборчий штаб.

Про це Гавриш, який під час президентських виборів підтримував Віктора Януковича, сказав в інтерв’ю газеті "Без цензури".

"Якщо б діалог Віктора Ющенка зі мною тривав далі, коли він мені пропонував стати керівником його штабу, то моя доля була б іншою, бо я завжди був близький до нього", - сказав Гавриш.

На питання, чому він відмовився від пропозиції Ющенка, депутат відповів: "Я не відмовився. Я дав згоду. Але він більше не повертався до цієї розмови. Тому я опинився перед вибором".

"Я не міг зайняти нейтральну позицію, оскільки це означало б, що як політик я не потрібен цій країні", - пояснив Гавриш свою підтримку Януковича.

"У Януковича я працював як юрист, боровся за те, щоб його кампанія проходила максимально в законному полі. Це було важливе завдання, але не найголовніше. Найголовнішим завданням було забезпечити з боку Януковича підтримку проведення конституційної, політичної реформи в цілому", - сказав він.

"Коли пройшов другий тур, я прийняв рішення про вихід із виборчої кампанії", - сказав Гавриш. Він уточнив, що зробив це не тому, що зрозумів програш Януковича.

"Я прийняв це рішення, коли вибачився перед Ющенком із трибуни, коли побачив його перед собою на віддалі семи метрів. Я зрозумів, що не маю морального права продовжувати цю кампанію", - сказав він.

"Намагався декілька разів вийти, але я ще не до кінця виконав місію, пов'язану з політичною реформою. Я тягнув час, як тільки міг, щоб вести діалог із Кучмою, і насамперед про ініціювання переговорів з Ющенком", - сказав Гавриш.

"Українська правда"powered by lun.ua