Безсмертний не дасть Ющенку виключитися з політичного життя і списку партії

2 перегляди
Вівторок, 21 червня 2005, 11:45
Голова ради партії "Народний союз Наша Україна" Роман Безсмертний буде наполягати на тому, щоб президент Віктор Ющенко очолив список коаліції на виборах 2006 року.

Про це він заявив у вівторок в інтерв'ю журналістам.

Коментуючи останні заяви президента щодо очолювання виборчого списку, Безсмертний сказав: "Життя є життя. Я переконую президента в одному, інші переконують в іншому. А вирішувати йому".

У той же час він відзначив, що незалежно від того, яке рішення ухвалить президент, він буде наполягати на неприпустимості виключення президента з політичного життя і несумісності прийняття політичних рішень.

"Я категорично проти виключення президента з політичного процесу", - наголосив він.

Безсмертний вважає, що якщо таке відбудеться, то виникне безліч проблем у партійній системі.

"Новій владі сьогодні бракує ефективності і прозорості в прийнятті рішень. Лише цивілізована партійна політична система з чіткою політичною відповідальністю здатна забезпечити таку прозорість і уникнення корпоративності при прийнятті рішень", - сказав Безсмертний підкреслюючи, що це його особиста позиція.

"Був Майдан, а тепер для ефективної роботи нам потрібно побудувати таку політичну систему. Тому на часі для команди Ющенка перемога на парламентських та місцевих виборах", - зауважив голова ради НСНУ, повідомляє його прес-служба.

"Українська правда", Ліга

Читайте також:

Ющенко не піде в парламент. Він до цього схиляється


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua