Ющенко хоче все змінити із Шираком і відкрити пам'ятник

Вівторок, 21 червня 2005, 18:53
Президент України Віктор Ющенко заявляє, що основна мета його візиту до Франції в середу - якісно змінити відносини із цією країною.

Як повідомляє прес-служба президента, про це Ющенко заявив в інтерв'ю французьким журналістам напередодні поїздки.

За словами глави держави, взаємини України й Франції можна вивести на якісно новий рівень.

"Ми розглядаємо Францію як впливову європейську країну, позиція якої з багатьох питань, у тому числі, по розширенню ЄС, є принциповою. Сьогодні наші двосторонні відносини мають потребу в активізації, і я з нетерпінням чекаю візиту у Францію й зустрічі із президентом Франції Жаком Шираком", - підкреслив Ющенко.

Президент також відзначив, що сьогодні необхідно активізувати торгово-економічні відносини між країнами й висловив упевненість, що вони мають великий потенціал.

Крім того, Ющенко підкреслив, що Україна й Франція можуть говорити про спільні проекти, зокрема в сфері енергетики.

Як повідомляє прес-служба президента, планується, що в ході робочого візиту Ющенко в першій половині дня візьме участь у церемонії відкриття пам'ятника Анні Ярославні в місті Санлісе.

Планується, що на церемонії також будуть присутні генеральний директор ЮНЕСКО Коічіро Мацуура й міністр культури Франції Рено Донедье.

Ющенко також проведе коротку зустріч із Мацуура, а також зустрінеться з українською громадою біля церкви Святого Володимира в Парижі.

У другій половині дня Ющенко проведе зустріч із президентом Франції Жаком Шираком, а також поспілкується журналістами.

Інтерфакс-Україна
powered by lun.ua