Луценко порушив справу проти ще одного екс-заступника губернатора

Четвер, 23 червня 2005, 18:20
МВС порушило кримінальну справу стосовно колишнього заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації, теперішнього заступника голови облради Володимира Залуніна за фактом заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах шляхом шахрайства.

Про це повідомляє Департамент зв’язків з громадськістю МВС України у четвер.

Справу порушено за ознаками злочину, передбаченого частиною 4 статті 190 Кримінального кодексу України.

Як повідомляє ДЗГ, оперативники управління Держслужби боротьби з економічною злочинністю УМВС в Дніпропетровській області з’ясували, що Залунін продав своїй доньці власний приватний житловий будинок, а потім придбав трикімнатну квартиру на кошти дербюджету.

"У травні 2000 року він прописався в одному з гуртожитків, фактично продовжуючи проживати разом із сім’єю у вже проданому будинку. Водночас у його заяві про виділення квартири Залунін включив до списку членів своєї родини, які начебто потребують поліпшення житлових умов", йдеться у повідомленні.

Після цього, за даними дніпропетровських правоохоронців, Залунін "на спільному засіданні облдержадміністрації та профкому, що проходило у травні місяці 2000 року і на якому вирішувалося питання про виділення йому за рахунок коштів держбюджету трикімнатної квартири, не повідомив, що його син... вже отримав в приватну власність окрему квартиру".

"Станом на момент отримання свідоцтва на квартиру (грудень 2000 року) її вартість складала понад 315 тисяч гривень", йдеться у повідомленні.

Розслідування цієї кримінальної справи триває.

"Українська правда"
powered by lun.ua