Реклама:

Депутати допомогли Ахметову реалізувати його мрію на 150 мільйонів

П'ятниця, 24 червня 2005, 11:11
Депутати Донецької міської ради відхилили протест прокурора Донецька щодо рішення про виділення стадіонові "Шахтар" земельної ділянки під будівництво стадіону в рекреаційній зоні біля ріки Кальміус у Київському районі міста.

Про це розказав начальник юридичного відділу міськвиконкому Володимир Устименко, повідомляє "Острів".

"Розміщення стадіону "Шахтар" у даній зоні рекреації не суперечить статтям 50 і 59 Земельного кодексу України, тому що об'єкт є об'єктом фізичної культури і спорту", сказав він.

Він також вважає, що "стадіон "Шахтар" і спорткомплекс "Олімпійський" вдало доповнюють одне одного і створюють загальну інфраструктуру, яка приводить до кращого економічного і раціонального використання території міста, поліпшення транспортної доступності і використання рекреаційної зони міста".

На думку міського голови Донецька Олександра Лук’яченка, "спортивне спорудження, безумовно, необхідно будувати".

"Інвестиції, які будуть вкладені в будівництво цього стадіону, це понад 250 млн. євро, держава сьогодні не має таких інвестицій, не має такої можливості. І буде створено додатково 360 робочих місць і найсучасніший стадіон в Україні з'явиться в Донецьку", - додав мер міста.

Як відомо, раніше прокурор Донецька Олександр Ольмезов опротестував рішення виконкому Донецької міськради про виділення стадіонові "Шахтар" земельної ділянки під будівництво стадіону в рекреаційній зоні біля ріки Кальміус у Київському районі міста.

Будівництво стадіону ведеться в парку імені Ленінського комсомолу в центрі Донецька, де на даний момент уже знищені деякі зелені насадження. Раніше Партія зелених виступила із заявою проти будівництва нового стадіону в парку.

Будівництво стадіону обійдеться в 150 млн. євро.

Президентом ФК "Шахтар" є Ринат Ахметов.
powered by lun.ua