Соціалісти просять у Ющенка захисту від Порошенківського свавілля

3 перегляди
П'ятниця, 24 червня 2005, 16:24
Депутат-соціаліст Микола Мельник просить президента Віктора Ющенка захистити Україну від "свавілля" родини Порошенків.

Про це він заявив, виступаючи з трибуни парламенту.

"Важко працювати, коли навколо тебе кадри корумповані, аморальні, які насаджаються не з метою покращення економічної могутності держави, а заради меркантильних цілей. Я кажу про секретаря РНБО, в руках якого зосереджена вся кадрова влада в державі, він є не чесним політиком, а бізнесменом-мільйонером", - зазначив депутат.

"Сім'я Порошенка вчиняє на своїх підлеглих територіях шантаж, підкуп, силовий та аморальний пресинг над громадянами країни", - наголосив Мельник.

Він розповів, як один із громадян, "жертва порошенкіського свавілля", вирішив звернутись до Порошенка-батька, щоб викликати в нього співчуття.

"Олексію Івановичу, не можна діяти силовими методами, це не лише не демократично, але й не гуманно, аморально. Хіба вам на Україні мало землі, я поніс великі затрати, ви ж мене пускаєте з торбою по світу", звертається він до батька", - розповів депутат.

На що батько начебто відповів: "Слухай, хлопчику, ми прийшли до влади не для того, щоб гратись з тобою, а забрати все, що є".

"Таких прикладів можна наводити сотні. Я вже не встигаю сказати за тіньову економіку, яку створили навколо себе Порошенки, і про приватизацію, то буде пізніше", - зазначив Мельник.

Він звернувся до президента з питанням, "скажіть, Вікторе Андрійовичу, від свавілля сім'ї Порошенків у кого можна шукати захисту?"

"Невже повернулись часи, коли потрібно усвідомлено йти до нього в некрути та кріпацтво. Вікторе Андрійовичу, пора вам рішуче виконати обіцяне, розірвати бізнес із владою, народ чекає", - наголосив нардеп-соціаліст.

"Бізнесмени нехай займаються бізнесом, політики політикою. Порошенко поза політикою не страшний, ... сім'ї і Порошенків, бізнес і політика – це критична маса у владі, яка може розродитись повною новою помаранчевою революцією", - закінчив депутат виступ.

Обком


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua