Тимошенко доручила продати "Криворіжсталь" до кінця осені

4 перегляди
П'ятниця, 24 червня 2005, 19:37
Повторний продаж 93,02% акцій комбінату "Криворіжсталь" повинен бути проведений у період з 29 червня по 20 листопада 2005 року.

Це закріплено розпорядженням Кабінету міністрів від 23 червня 2005 року, яким затверджено уточнений план розміщення акцій "Криворіжсталі".

Згідно з документом, у період з 29 червня по 30 вересня 2005 року на біржі буде реалізовано 1,74% акцій підприємства, які також знаходяться в держвласності.

Кабмін доручив Фонду держмайна в триденний термін затвердити план розміщення акцій підприємства з урахуванням висновків Антимонопольного комітету, а також до 1 липня 2005 року затвердити склад конкурсної комісії з продажу цього пакету акцій "Криворіжсталі".

При цьому Мінекономіки, Мінпромполітіки, Мінфін, АМК, Дніпропетровська облдержадміністрація до 29 червня 2005 року повинні подати ФДМ пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії.

ФДМ доручено забезпечити підготовку і проведення конкурсу на засадах гласності, відкритості і недискримінаційності, із залученням до участі в ньому великої кількості учасників.

Крім того, ФДМ повинен забезпечити визначення початкової вартості пакету акцій відповідно до законодавства, підготувати і подати проект розпорядження Кабміну про затвердження умов проведення конкурсу, передбачивши зобов'язання покупця щодо подальшого розвитку підприємства, рішення соціальних питань, порядку розподілу прибутків і т.ін.

Як відомо, Київський апеляційний господарський суд 2 червня визнав незаконність приватизації 93,02% акцій "Криворіжсталі" "Індустріально-металургійного союзу", а утримувач "ІНГ Банк Україна" 16 червня перевів акції "Криворіжсталі" на рахунок ФДМ.

ІМС оскаржив рішення судів у Вищому господарському суді. Однак прем'єр-міністр Юлія Тимошенко вважає малоймовірним перегляд рішення про незаконність приватизації "Криворіжсталі" у судах вищої інстанції, підкреслюючи, що подача скарги в них не скасовує вже прийняті рішення судів.


Інтерфакс-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua