Янукович буде дружити з партією Путіна

Четвер, 30 червня 2005, 16:33
Партії "Єдина Росія" і Партія регіонів (лідер - екс-прем'єр Віктор Янукович) на наступному тижні, можливо, підпишуть угоду про співробітництво.

Як повідомив "Інтерфаксу" у четвер секретар президії генради партії "Єдина Росія", віце-спікер Держдуми В'ячеслав Володін, попередні консультації з обговорення проекту угоди завершилися, і "були зняті всі питання по обидва боки".

Вранці у четвер Володін провів зустріч з керівником фракції "Регіони України" у парламенті України Раїсою Богатирьовою.

"Ми ще раз обговорили підготовлений нашими партіями проект угоди про співробітництво, вважаємо, що цей документ цілком допрацьований для його затвердження керівництвом нашої партії", - сказав віце-спікер.

Він відзначив, що на вечірньому засіданні президії генради "Єдиної Росії" у четвер цей документ, швидше за все, буде схвалений. "Усі питання і зауваження до нього зняті, і не викликає сумніву, що ми схвалимо проект угоди", - підкреслив Володін.

За його словами, якщо таке рішення буде прийнято, для підписання угоди про співробітництво між партіями в наступний вівторок у Київ відправиться член президії генради партії "Єдина Росія", глава міжнародного комітету Держдуми Костянтин Косачев, а також депутати-"єдинороси" Костянтин Затулін і Віктор Нефедов.

"Вони будуть уповноважені підписати угоду про співробітництво двох партій", - сказав Володін.

"Єдина Росія" вважається партією, створеною для підтримки Володимира Путіна.

Інтерфакс-Україна
powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!