Колесников знайшов "незаперечні докази" своєї невинуватості

Середа, 13 липня 2005, 14:27
Глава облради Борис Колесников обвинувачує свідка у його справі Бориса Пенчука в наданні хибної інформації, уникненні податків, а також у здирництві.

Про це говориться в повідомленні прес-служби Колесникова, який знаходиться в СІЗО за обвинуваченням у вимаганні.

"Адвокати й суд Ворошиловського району за 2 дні роботи зробили більше, ніж всі працівники Генпрокуратури й МВС разом узяті. Вони змогли знайти ті гроші, які я чесно сплатив Пенчукам за акції", - сказав він.

"На відірваних ногах", як колись із парламентської трибуни заявив пан Луценко, ці шахраї приховали від податкової майже півмільйона доларів. Пенчуки - це справжні здирники, це натуральна сімейна організована злочинна група, а ГПУ їх вигороджує, МВС - захищає", - вважає Колесников.

Він заявив, що не збирається Пенчукам прощати їхню аферу, оскільки "зганьбили його честь".

"У цьому випадку їм загрожує цілий букет кримінальних статей - за здирництво, свідомо помилковий донос, свідомо неправдиві свідчення, уникнення податків і штучне створення доказів моєї провини. У загальному, це потягне років на 12 у в'язниці", - заявив Колесников.

Прес-служба Колесникова також навела таблицю даних "Укрсоцбанку", що показала, за твердженням прес-служби, "як "потерпіла" у справі Колесникова родина Пенчуків уникала податків і ховала отримані готівкою від Колесникова гроші".

Прес-служба стверджує, що "ці гроші були приховані Пенчуками від слідства й заявлені як сума "збитку", нібито заподіяного Колесниковим їхній родині, і які стали формальною причиною арешту Колесникова".

"Знайдені гроші також дозволили захисту зайвий раз підтвердити, що Пенчуки оббрехали Бориса Колесникова, а всі "докази", надані Пенчуками слідчим, були сфабриковані проти Колесникова з метою вимагання в голови Донецької обласної ради вже сплачених ним грошей", - говориться в повідомленні.

Прес-служба роздала це повідомлення із заголовком "знайдені незаперечні докази невинуватості Бориса Колесникова"

"Українська правда"
powered by lun.ua