Засуха розводила тварин і будувала школу на мільйон з бюджету?

Середа, 13 липня 2005, 14:45
Протягом 2002-2004 років на розвиток агрофірми "Світанок", якою керує депутат, дружина екс-губернатора Київщини Тетяна Засуха, з обласного бюджету було виділено близько мільйона гривень цільових коштів.

Про це повідомили в Київській облдержадміністрації.

Зокрема, в період 2002-2004 років на здійснення програми селекції у тваринництві та птахівництві господарства було перераховано 4,05 млн. грн. бюджетних коштів, на підтримку розвитку м‘ясного скотарства – 300 тис. грн.

Також була надана часткова компенсація ставки за кредитами - майже 340 тис. грн., відшкодування придбаних мінеральних добрив - 148,9 тис. грн., відшкодування втрат з посіву зернових культур – 117 тис. грн.

Як відомо, у 2004 році на реконструкцію середньої школи в селі Ковалівка Васильківського району Київської області, де також знаходиться маєток Засухи, урядовою постановою було виділено з державного бюджету 4 млн. гривень.

Крім того, як повідомив член колегії обласної держадміністрації Ігор Шпак, лише минулого року село Ковалівка фінансувалося із обласного бюджету через низку управлінь, зокрема Управління з питань надзвичайних ситуацій.

У той же час, 7 липня Засуха заявила, що всі гроші на розбудову Ковалівки отримано виключно від господарської діяльності. Зокрема, депутат зазначила, що на будівництво школи її господарство витратило 1 млн. грн. протягом 12 років.

У вівторок на прес-конференції у Ковалівці Засуха також зазначила, що щороку її агрофірма сіє 5 тис. гектарів під цукровий буряк і має від виробництва цукру 150 мільйонів гривень. Вона заявила, що цього досить, щоб збудувати школу і зразкове село і "не просити в чоловіка бюджетних коштів".

Анатолій Засуха – чоловік Тетяни Засухи, обіймав посаду голови Київської облдержадміністрації з вересня 1996 по січень 2005 року.

УНІАН
powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!