Ющенко звільняє ще одного міліціонера. Москаль може постраждати через Морду

248 переглядів
Понеділок, 18 липня 2005, 12:12
Президент Віктор Ющенко вимагає подати у відставку керівника Волинської міліції Михайла Лебідя.

"Я думаю, що вам треба зробити те, що зробив попередній виступаючий – подати рапорт у відставку", - сказав Ющенко, невдоволений звітом Лебідя під час засідання колегії МВС у понеділок.

Ющенко розкритикував його роботу, зазначивши: "Складається враження, що ви з обласним прокурором злигалися, як два бички, один одного кришуєте..."

Ющенко додав, що всім відомо, щоб нелегально автомобіль із Заходу потрапив до України, "треба завезти через волинську митницю, реєструвати через волинське МРЕВ, і у вас все вийде".

Ющенко дорікнув тим, що на Волині не було повністю змінено все міліцейське керівництво.

"Ми повинні 100% змінити керівний склад. Це не предмет дискусії, це моя вимога!", - сказав Ющенко.

Також під час засідання Ющенко поставив вимогу до 1 січня 2006 року ліквідувати в Україні всі організовані злочинні угрупування, відповідальність за що покладено на заступника міністра МВС Геннадія Москаля.

Під час колегії МВС Ющенко розкритикував діяльність міністерства за те, що злочинні угрупування лише ставляться на облік, а не ліквідуються.

"Скільки ви поставили на облік груп організованої злочинності? Це як комуністи ставили на облік партійців?", - перепитав Ющенко.

"Скажіть, як таке може бути: людина в погонах, з усіма мандатами, ставить на облік, відслідковує життя авторитета роками? Мене дивує, що у нас в аудиторії іде розмова: "Та ми знаємо (одного кримінального авторитета), Морда звати, іншого Молдованин, третього Пацан... Якщо ми це знаємо, як ми мундир носимо?".

"Скільки вам дивізій дати, щоб цієї Морди не було? Це конкретна клікуха одного з мордоворотів!", - додав Ющенко.

"Поки не знищена остання орггрупировка, останній вор в законі, честі не буде вашим погонам", - попередив він.

Присутній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко сказав, що зараз залишилося 78 злочинних угрупувань, і його заступник Геннадій Москаль "бере на себе міліцейське зобов’язання ліквідувати ці угрупування до кінця року".

"Якщо ця термінологія збережеться після 1 січня, тоді не треба ні генерала Москаля, ні багатьох із вас. Хлопці, засучуйте рукава і починайте працювати!", - сказав Ющенко.

"Українська правда"


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua