Брати людини Литвина потрапили в справу

Середа, 20 липня 2005, 21:50
Прокуратура Кіровоградської області порушила кримінальну справу щодо службових осіб обласного управління МВС за зловживання службовим становищем, у якому фігурують брати народного депутата Ігоря Шарова (група "Демократична Україна").

Про це повідомив у середу на прес-конференції в Кіровограді обласний прокурор Костянтин Пасіка.

За його словами, шляхом зловживання службовим становищем службові особи обласного УМВС займалися розкраданням коштів в особливо великих розмірах у 2002 році.

Разом з тим прокурор області не уточнив, щодо яких конкретно службових осіб було порушено кримінальну справу, посилаючись на таємницю слідства, але відзначив, що "у справі проходять Юрій і Олександр Шарови, що уже викликалися прокуратурою для дачі свідчень".

Він повідомив, що Шарови, які є братами народного депутата Ігоря Шарова, у 2002 році були прийняті на роботу в правоохоронні органи, однак, одержуючи заробітну плату, насправді не працювали в органах міліції.

На думку Пасіки, подібні дії з боку службових осіб УМВС були спрямовані на видачу посвідчень Юрію і Олександру Шаровим, а також на те, щоб вони надалі одержували пенсію, на яку пішли в 2002 році.

За підрахунками прокуратури, за час роботи в міліції Олександр Шаров одержав близько 12 тис. гривень заробітної плати, включаючи вихідну допомогу, Юрій Шаров - близько 4 тис. гривень, включаючи вихідну допомогу. Повну суму завданого державі збитку Пасіка не назвав.

Шаров вважається близьким до Володимира Литвина, у 2004 він був заступником керівника штабу Януковича.

Інтерфакс-Україна
powered by lun.ua