Березовський звинувачує Порошенка в брехні і продовжує розшифровувати

Четвер, 21 липня 2005, 16:07
Фонд громадських свобод Бориса Березовського спростовує заяву секретаря Ради нацбезпеки Петра Порошенка про те, що Фонд пов'язаний з оточенням колишнього президента Леоніда Кучми.

Про це йдеться в заяві фонду, розповсюдженій в четвер.

"Заява Порошенка від 9 липня про те, що фонд пов'язаний з оточенням Кучми і готує публікації, які ганьблять пана Порошенка, не відповідає дійсності", - сказано в заяві.

Як повідомляють у фонді, записи розмов Кучми були надані в його розпорядження екс-майором Миколою Мельниченком у 2002 році "в рамках проекту по розшифровці і публікації матеріалів, що фінансувалися фондом".

Представники фонду також нагадують, що вони передали українській владі на їхнє прохання всі наявні в них матеріали, "у тому числі і речові докази у справі Гонгадзе і близько 700 годин звукозаписів".

"Єдиною метою фонду в його роботі з цими матеріалами була і залишається підтримка демократичних перетворень в Україні та в Росії і викриття можливих злочинів влади в обох країнах", - йдеться в заяві.

З цією метою фонд продовжує розшифровку звукозаписів.

Фонд також "з розумінням ставиться" до заяви голови Служби безпеки України Олександра Турчинова про неприпустимість безвідповідальної публікації розмов у кабінеті Кучми.

Як відомо, нещодавно Порошенко називав чорним PR публікацію його розмов за 2000 рік з Кучмою, де вони обговорюють, як усунути з команди Віктора Ющенка Юлію Тимошенко.

"Украънська правда"

Читайте також:

Порошенко - Ющенку: Слухай, ну чого ти прив’язався до цієї дури?!
powered by lun.ua