Жовтяк поки не знайшов на Київщині маєтків Тимошенко і Порошенка

Понеділок, 25 липня 2005, 17:48

Спецкомісія Київської облдержадміністрації, яка перевіряє дотримання в області земельного законодавства в 2000-2005 роках, поки що не виявила земель, які б належали прем‘єру Юлії Тимошенко, секретарю Ради нацбезпеки та оборони Петру Порошенку або міністрам.

Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Євген Жовтяк, повідомляє УНІАН.

"Поки що не траплялися нам такі землі... Для тих, хто займається перевірками у Київській області, я сказав: "Ви взагалі не повинні цікавитися, хто реальний власник землі. Ви повинні цікавитися, ця підставна фірма або підставна особа законно її одержали або незаконно", – зазначив Жовтяк.

Відповідаючи на питання, чи знає губернатор, хто має свої інтереси у селищі Козин під Києвом, він повідомив, що за елітними землями селища стоять високі чиновники попередньої влади, зокрема, працівники Генпрокуратури:

“Насправді стоять високі чиновники попередньої влади, у тому числі великий інтерес виявляли до цих ділянок працівники Генпрокуратури. І, скажу так, що не всі вони на сьогодні звільнені, деякі з них залишаються дотепер на своїх посадах”.powered by lun.ua