Шуфрич звинувачує владу в "заказухе", але вірить у демократію

Понеділок, 25 липня 2005, 19:20

СДПУ(о) визнає наявність в Україні незалежної судової влади і можливість "відновлення законності і демократії".

Про це сказав у понеділок заступник голови СДПУ(о) Нестор Шуфрич, повідомляє прес-служба партії, коментуючи рішення Київського міського апеляційного суду про звільнення з-під варти секретаря Вінницького обласного комітету СДПУ(о) Миколи Дмитренка.

"З'явилася надія, що в Україні все-таки існує незалежна судова влада. Хочу сподіватися, що це рішення – перша ластівка на шляху відновлення в Україні демократії і законності", - сказав Шуфрич.

За словами Шуфрича, "незабаром усі переконаються, що справа проти Дмитренка, як і проти всіх наших однопартійців, це ні що інше як політична розправа і банальна "заказуха".

У той же час, коментуючи рішення суду, член фракції СДПУ(о) Юхим Фікс відзначив, що "ця наша перемога і приклад об'єктивного судового рішення дає надію на те, що демократія і законність в Україні будуть відновлені".

Як відомо, Генпрокуратура порушила проти Дмитренка кримінальну справу за ч.5 ст. 191 (присвоєння, розтрата майна або оволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) і 365 (перевищення влади або службових повноважень) Кримінального Кодексу України.

"Українська правда"

Читайте також:

Суд підтвердив арешт соратника Медведчука

Соратника Медведчука, якого він захищав, арештуютьpowered by lun.ua