Ющенко ледь не викинув телефон його сина

Середа, 27 липня 2005, 10:43

Син президента Віктора Ющенка Андрій повідомив, що розмова з батьком після публікацій на "Українській правді" була досить жорсткою.

Про це він розповів в інтерв'ю газеті "Україна молода", частина якого опублікована в середу.

"Звичайно, я "отримав" за міліцію, за порушення правил...", – сказав він.

"Коли ми зустрілися з батьком після всіх цих гучних справ, він узяв у руки той телефон (апарат Vertu) і зробив рух, ніби викидає його. Хотів побачити мою реакцію", - розповів Андрій.

"Чесно кажучи, шкода, з одного боку, тому що це подарунок, дорогий спогад про людину, яка була зі мною, коли більшість відверталися. Маю на увазі — під час революції. Напевне, я його просто покладу дома", - сказав він.

В той же час, газета "Сегодня" зазначає, що Ющенко-молодший порушив закон, коли керував машиною з чеськими номерами в Україні у відсутності її власника.

Якщо машина належить самому Андрію і куплена ним за кордоном, за словами експерта одного зі столичних МРЕО, у такому випадку машину обов'язково треба було розмитнити і до закінчення терміну, зазначеного в митних документах, поставити на облік у нашому ДАІ та одержати українські номери й техпаспорт.

За словами експерта, тимчасовий ввіз машини в нашу країну і використання її з "імпортними" номерами для громадян України виключені.

Якщо BMW M6 належить іноземцю, власник може його ввезти в Україну тимчасово на строк до двох місяців, не міняючи номерів, після чого зобов'язаний повернути машину за кордон. Якщо так проробляти багаторазово, то це є схема для відхилення від сплати митних й інших зборів.

Проте, за словами експерта, за законом власник не може таку машину в Україні продати, не може й передати її іншій особі в керування й тим більше не може здати її в оренду, як у тім намагався переконати журналістів Віктор Ющенко.

"Українська правда"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...