Ясність у відносинах з ЄС наступить в грудні

П'ятниця, 12 серпня 2005, 14:33

Саміт Україна-Європейський союз на найвищому рівні, який мав проводитись в жовтні, відбудеться 1 грудня.

Про це повідомив заступник державного секретаря Маркіян Лубківський на брифінгу у п'ятницю.

За його словами, Україна зацікавлена у проведенні саміту на найвищому рівні, тому "Великобританія, яка зараз головує в ЄС, запропонувала провести саміт 1 грудня. Це офіційна пропозиція", - сказав Лубківський.

Він зазначив, що, немає підстав стверджувати, що перенесення саміту з жовтня свідчить про зміну ставлення ЄС до України. "Співпраця розвивається динамічно, в межах часового графіку", - сказав заступник держсекретаря.

За його словами, в жовтні будуть проведені переговори щодо спрощення візового режиму, з вересня, після канікул Європейської комісії, розпочнеться "оцінювання України" щодо відповідності економіки України до ринкових критеріїв.

В вересні також розпочнеться робота по проведенню досліджень щодо створення зони вільної торгівлі з країнами Євросоюзу. Результати досліджень мають бути готові наприкінці 2005 року.

Лубківський також повідомив, що президент Ющенко візьме участь в саміті глав держав СНД, що відбудеться в м. Казань наприкінці серпня.

Він також повідомив, що у президента заплановано візит до Ізраїлю а також у вересні Ющенко відвідає заходи з нагоди 60 річчя ООН, що відбудуться в США, де знаходиться штаб-квартира ООН.

"Українська правда"powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!