Українці їздять в Москву даремно. Крім Зінченка

Неділя, 14 серпня 2005, 03:39

Російський політичний експерт Андрій Окара вважає візити чинних українських політиків до Москви піаром, оскільки реальних результатів переговорів немає.

Про це він сказав у суботу ввечері в інтерв’ю "5 каналу".

За його словами, єдиний політик, крім президента Ющенка, переговори якого мають результат - держсекретар Олександр Зінченко.

"Поїхав Зінченко і ніякого піару якраз немає. Два-три рядки в офіційних повідомленнях", - говорить Окара.

"Його переговори якраз були пов'язані з технічним співробітництвом України і Росії, а не вирішенням якихось політичних питань і не з просуненням своїх власних політичних амбіцій", - пояснив політолог.

Водночас газета "Дзеркало тижня" у суботу повідомила з посиланням на свої джерела, що Секретаріат президента розробив рекомендації Ющенку, у яких зовнішню політику України щодо країн СНД пропонується узгоджувати з Росією.

За версією газети, нещодавній візит Зінченка до Москви був пов’язаний саме з цим.

"Схоже на те, що колишній глава виборчої кампанії Ющенка, не з чуток знайомий зі справжньою московською обструкцією, вплутався у цікаву гру, мета якої (з його боку) — постати перед Кремлем "гарним хлопцем" — в контраст "поганим хлопцям", котрі можуть асоціюватися, наприклад, із МЗС", - пише газета.

"Москва ж має до Зінченка власний інтерес — знайти слабку ланку в самій цитаделі помаранчевих. Свого часу "кастинг" проходили і прем’єр, і секретар РНБО, але вибір зупинився саме на держсекретарі, і той, схоже, виправдовує сподівання", - припускає "Дзеркало тижня".

"Українська правда"powered by lun.ua