Тимошенко вирішила, як святкувати День Незалежності

Вівторок, 16 серпня 2005, 20:54

Кабінет міністрів затвердив план заходів з підготовки та відзначення 14-ї річниці незалежності України.

Про це затверджено розпорядженням Кабміну від 12 серпня 2005 р., розміщеним на офіційному сайті Верховної Ради.

Згідно з документом, 24 серпня буде організоване урочисте покладання квітів до пам'ятників Володимиру Великому, Тарасу Шевченку та Михайлу Грушевському в м. Києві за участю керівників України.

У Софіївському соборі відбудеться Молитва за Україну за участю керівників держави.

24 серпня святкування відбудеться у палаці "Україна". У ньому, крім керівників країни, візьмуть участь представники дипломатичного корпуса, акредитованого в Україні, делегації з регіонів.

До Дня незалежності в Києві і регіонах представникам трудових колективів, громадськості будуть урочисто вручені державні нагороди.

24 серпня в Печерськом ландшафтному парку (Київ) буде проведений національний вернісаж дитячого мистецтва, виставка квітів. Святкові концерти в цей день пройдуть на Майдані Незалежності, на Контрактовій площі, у Печерськом ландшафтному парку і на Співочому полі.

Планується, що в центрі столиці також пройде фестиваль громадських організацій (біля арки Дружби народів, Центральний міський парк).

Святкова акція "Незалежність. Європа. Майбутнє" планується на Європейській площі в Києві. У міському парку культури і відпочинку "Партизанська слава" будуть організовані народні гулянки "Нехай вільної буде Україна на всі роки, на усіх століття".

У Києві і Севастополі, містах-героях і обласних центрах пролунають святкові феєрверки.

На острові Хортиця (Запоріжжя) 23-24 серпня відбудеться всеукраїнський молодіжний фестиваль "Україна козацька".

Відповідно до розпорядження, Міністерство фінансів таі інші зацікавлені органи виконавчої влади повинні забезпечити фінансування заходів щодо святкування Дня незалежності України за рахунок коштів, передбачених для відповідних цілей у державному і місцевому бюджетах на 2005 рік.


"Українська правда"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування