Жовтяк віддав на книжки дітям більше 20 тисяч гривень своєї зарплати

Середа, 17 серпня 2005, 19:37

Губернатор Київщини Євген Жовтяк переказав увесь заробіток, який нараховувався йому як депутату в період сумісництва з посадою керівника області, на видання книжок для обласних шкільних бібліотек.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Київської облдержадміністрації.

Жовтяк переказав свій заробіток депутата за період з 1 січня по 7 липня 2005 року.

Оскільки Жовтяк був призначений головою облдержадміністрації 4 лютого 2005 року, таким чином він перерахував свій заробіток не лише як депутата-сумісника, а й зарплату народного депутата за січень.

Гроші підуть на видання серії книг "Шкільна бібліотека Київщини", започаткованої обласною організацією Української народної партії, благодійним фондом "Рутенія" та видавничим центром "Просвіта". Перший внесок на видання серії книжок зробив голова Київської облдержадміністрації.

Верховна Рада припинила повноваження народного депутата України Жовтяка 7 липня 2005 року, згідно з поданою ним заявою.

Як раніше Українській Правді повідомляв нинішній міністр фінансів, а тоді ще депутат Віктор Пинзеник, в декларації про доходи за 2004 рік зарплата депутата мала скласти близько 36 тисяч, тобто близько 3 тисяч гривень на місяць.

Таким чином за 7 місяців зарплата депутата, який не є лідером фракції може становити 21 тисячу гривень.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!