Луценко знає, що матір Шуфрича "грабувала державу", а Шуфрич каже, що все продав

2 перегляди
П'ятниця, 19 серпня 2005, 14:14

Матір депутата Нестора Шуфрича Марія Шуфрич до кінця минулого року була власницею газовидобувної вежі на Полтавщині, яка видобувала газ без відповідних ліцензій.

Про це сказав міністр внутрішніх справ Юрій Луценко в інтерв’ю 5 каналу.

Луценко додав, що наразі кримінальну справу порушено проти колишнього заступника Марії Шуфрич. До складу злочину входить також незаконне захоплення земельної ділянки, на якій розташована вежа.

Прибуток за два роки, за словами міністра, склав 27 мільйонів гривень. Водночас Луценко запевняє, що ця справа не є переслідуванням опозиції і в ній не треба шукати політичного підтексту.

"Ніхто не звинувачує пана Шуфрича або його матір, йдеться виключно про економічний злочин", - додає міністр.

Однак Луценко відзначив, що "причетність до фірми, яка грабувала державу, це не в’яжеться із людиною, яка так бореться із нинішньою владою".

Водночас, прес-секретар Шуфрича Ольга Буяновська відкидає звинувачення Луценка.

За її словами, ніяких порушень законодавства під час діяльності підприємства в тому числі й фактів несплати аренди землі не було.

"Під тиском влади родина Шуфричів змушена була продати свою частку в підприємстві, яке видобувало газ у Шишацькому районі", - йдеться у повідомленні.

"Підприємство, яким володіла родина Шуфричів, було флагманом у газовидобувній галузі України", - відзначає також Буяновська.

За її словами, "Шуфрич шкодує, що родину примусили продати свою власність у цьому підприємстві, але це було зроблено заради розвитку самого підприємства та уникнення можливості тиску на позицію депутата".

Шуфрич підкреслив, що "якби було більше таких підприємств, то їх розвиток забезпечував би і укріплював енергетичну безпеку та незалежність країни".

"Українська правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua