КУШНАРЬОВ ОЖИВ, ЙОГО ЗАКРИЛИ ЩЕ НА 10 ДІБ

П'ятниця, 19 серпня 2005, 20:20

Печерський райсуд продовжив термін затримання екс-голови Харківщини Євгена Кушнарьова до десяти днів.

Таке рішення винесла суддя Лариса Цокол, повідомив адвокат Кушнарьова В’ячеслав Стовба.

За його словами, суддя погодилася з проханням Генпрокуратури продовжити затримання Кушнарьова на 10 днів до 27 серпня. Нове засідання суду призначене на 26 серпня 11 годину.

В той же час адвокат має намір звернутися в суботу до Верховного суду з вимогою забрати справу з Печерського суду.

Прихильники Кушнарьова, які зібралися під судом, зустріли рішення суду вигуками "Ганьба".  

Пперед цим печерський суд відхилив клопотання про відвід судді,яка має визначити запобіжний захід екс-губернатору Харківщини Євгену Кушнарьову.

Під час засідання Кушнарьова госпіталізували до лікарні "Швидкої допомоги" після того, як він втратив свідомість під час розгляду питання запобіжного заходу для нього в Печерському суді Києва.

За словами адвоката Кушнарьова В'ячеслава Стовби, раніше лікарі "Швидкої" намагалися зробити екс-губернатору укол, але він відмовився, зазначивши, що йому можуть надати допомогу лише в присутності його власного лікаря Четвертого експертного управління при Адміністрації президента України.

Кушнарьов втратив свідомість, коли його адвокати готували клопотання до суду про відведення всієї суддійської колегії у зв’язку з недовірою захисту до неї та "допущеними грубими порушеннями до Кушнарьова".

Раніше адвокат також повідомив, що кров’яний тиск Кушнарьова складає 170 на 110. "Він не може розмовляти, його стан нагадує стан людини, яка однією ногою вже там. А другою ще чіпляється за нашу грішну землю", - зазначив Стовба.

Стовба також повідомив, що Кушнарьов раніше звертався до лікарів по допомогу, але лікарям "не давали її здійснити".

За словами адвоката, перед засіданням суду, яке мало розпочатися о 12 годині, до кабінету голови суду було запрошено слідчого Генпрокуратури, з яким вони спілкувались без свідків протягом 10 хвилин.

"Потім до кабінету голови було запрошено суддю Ларису Цокол, яка веде справу Кушнарьова, та заступника міністра внутрішніх справ. Разом вони спілкувалися протягом 45 хвилин", - повідомив Стовба.

Також він сказав, що після того, як суддя зайшла до зали суду, вона ініціювала закрите засідання, "не оголосивши про склад суду, суть справи та права обвинувачуваного, тобто вона не виконала процесуальні обов’язки".

За словами адвоката, закрите засідання – це порушення 121 Карно-процесуального кодексу, де сказано, що засідання може бути закритим лише тоді, коли справа розглядається по суті.

Також Стовба повідомив, що клопотання про закрите засідання суду прокурорів суддя виконала, "а мого навіть не вислухала".

Адвоккат також вказав, що клопотання про відведення судійської колегії розглядалося головою суду, що є "також порушенням, оскільки саме він причетний до фарсу із запрошенням заступника міністра внутрішніх справ та слідчого Генпрокуратури та їхньої бесіди віч-на-віч".

Біля стін Печерського суду проходить мітинг на підтримку Кушнарьова. Також біля суду стоять два автобуси з "Омоном".

Як відомо, Кушнарьов затриманий Генпрокуратурою за статтею про перевищення службових повноважень.

Його справу порушили в рамках кримінальної справи, пов'язаної з введенням у місті Харкові в експлуатацію 2-х станцій метро третьої черги Харківського метрополітену.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування