Сукні Катерини Ющенко шиють в Україні

Понеділок, 22 серпня 2005, 10:35

Дружина президента України Катерина Ющенко вбирається переважно в костюми українських дизайнерів з елементами української етніки.

Про це вона розповіла в інтерв’ю виданню "Харперз базаар", повідомляє прес-служба президента.

За словами дружини президента, її одяг має обов’язково презентувати українську культуру.

"Якщо я одягаю вбрання, яке не створене українським дизайнером, я завжди намагаюся додати до нього щось українське: прикрасу, створену українським ювеліром, щось історичне, або хоча б якийсь елемент помаранчевого кольору", – сказала Катерина Ющенко.

Дружина Ющенка також зазначила, що звернулася до українських дизайнерів, яких вже давно знає, з проханням створити вбрання для її гардеробу. "Створення нового гардеробу було захоплюючим. Це було обов’язком, але і задоволенням", - зазначила вона.

Катерина Ющенко також зазначила, що коли президентське подружжя приймає закордонних гостей або вирушає за кордон, особливої уваги вона надає вибору подарунків.

"Мій чоловік та я вважаємо, що слід дарувати такі подарунки, які допоможуть людям краще зрозуміти українську культуру", – сказала вона.

Під час фотосесії для видання дружина президента України була одягнута переважно в одяг від українських дизайнерів, зокрема, львівського модельєра Роксолани Богуцької.

На питання, як проходить типовий день дружини президента України, вона відповіла, що коли вона не бере участь в офіційних заходах, займається справами Фонду "Україна 3000", започаткованого її чоловіком.

"Ми хочемо знайти партнерів за кордоном, наприклад, лікарні та університети, з якими можемо співпрацювати, щоб покращити нашу систему охорони здоров’я. Ми також хочемо створити товариства, які б об’єднували бізнесменів, релігійних діячів, молодь у спільній роботі задля процвітання українського суспільства", – зазначила вона.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!