ЮЩЕНКО ТАКИ ВИРІШИВ ВЕСТИ УКРАЇНУ В ЄЕП

Понеділок, 22 серпня 2005, 15:03

Президент України Віктор Ющенко заявляє, що Україна буде брати участь у Єдиному економічному просторі.

"Будемо брати участь", - сказав він, відповідаючи в середу в Києві на питання журналістів про позиції України щодо участі в ЄЕП.

Ющенко підкреслив, що свої інтереси на сході, у тому числі в рамках ЄЕП, Україна реалізує через спеціальні механізми. У той же час на заході Україна реалізує свої інтереси в рамках механізмів, що є традиційними для європейського співтовариства.

"Головне, розуміючи, що і той напрямок, і той напрямок для нас важливий, розуміти одне і пріоритетне - ми не можемо прийняти тільки обставини, за яких організація нашої східної політики могла б вступати в конфлікт або блокувати реалізацію наших принципів в ЄЕП", - сказав Ющенко.

Він підкреслив, що українська сторона візьме участь у роботі з організації ЄЕП і винесе на розгляд 26-27 серпня більше 10 ініціатив "щодо найскладніших і наболілих питань".

Ющенко повідомив, що вже домовився провести двосторонню зустріч із президентом Росії Володимиром Путіним і обговорити весь спектр відносин двох країн - "починаючи від комісії Ющенко-Путін до "дорожньої карти" на друге півріччя поточного року".

"Я вважаю, що ми там йдемо нормальним кроком, хоча не буду приховувати, що це не проста політика, не прості рішення доводиться ухвалювати по цьому напрямку", - сказав він.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!