Кушнарьов вважає, що їм займається "спеціальна група"

Вівторок, 23 серпня 2005, 11:19

Екс-голова Харківської облдержадміністрації, лідер партії "Нова демократія" Євгеній Кушнарьов заявляє, що жодних причин його затримання, окрім політичних, немає.

Про це у вівторок повідомляє ЛігаБізнесІнформ, з посиланням на прес-службу партії "Нова демократія".

Кушнарьов вважає, що факт порушення кримінальної справи є "доказом широкомасштабної репресивної політики, розв'язаної в Україні з приходом до влади Віктора Ющенка".

Він переконаний, що почалася активна робота з фабрикування обвинувачення щодо нього.

"Справа була затребувана для провадження в Генпрокуратуру. Спеціально створена група за участю висококваліфікованих юристів-правознавців відпрацювала версію про мою винуватість, тому що я, нібито, виконував свідомо незаконне рішення обласної ради", - заявив Кушнарьов.

"Підтвердженням цієї версії обрано свідомо помилкові свідчення свідків. Мета очевидна - будь-яким чином позбавити мене волі і тим самим обмежити мою діяльність як публічного опозиційного політика", - сказав він.

Кушнарьов також відзначив, що "справу про так званий "сепаратизм" вже об'єднано в одне провадження зі справою про метро", і повідомив про те, що не припинить голодування до звільнення з-під варти.

За словами Кушнарьова, справу про Харківське метро було порушено харківським управлінням внутрішніх справ ще в квітні 2005 року.

"Логічно було б допитати мене першим, тому що зазначені в справі події відбувалися в період, коли я очолював Харківську область. Однак мене допитали тільки в другій половині червня", - заявив Кушнарьов.

Також він додав, що "питання багато в чому мали загальний і формальний характер".

"Я пояснив, що рішення про одержання кредитів і сплату відсотків по них ухвалювались не мною особисто, а сесією обласної ради (п'ять разів за три роки). При цьому не було нікого, хто б заперечував, і жодного протесту прокурора", - відзначив Кушнарьов.powered by lun.ua