Кушнарьов вже агітує за Кравчука

П'ятниця, 26 серпня 2005, 14:00

Лідер партії "Нова демократія", екс-глава Харківської обладміністрації Євген Кушнарьов заявляє, що все менше бачить можливість діалогу з нинішньою владою.

Про це говориться в зверненні Кушнарьова до громадськості, розповсюдженому в п'ятницю.

Як повідомлялося, у четвер увечері Генпрокуратура відпустила його під заставу після утримання під вартою.

"Знаходячись в ізоляції від суспільства, я, відомий публічний політик, повною мірою відчув, наскільки беззахисний громадянин України перед репресивною державною машиною", - говорить Кушнарьов.

"На превеликий жаль, правоохоронні органи, а багато в чому і судова система стали сьогодні механізмом приниження людського гідності", - стверджує він.

"Життя показало, наскільки сильним є сплав індивідуальної волі і громадської солідарності", - говорить Кушнарьов.

"І ще одне, що я виніс, осмислюючи те що зі мною сталося, – українське суспільство як і раніше розколоте. Саме в цьому – глибинна причина, що дає можновладцям можливість чинити сваволю, переслідуючи одних на потіху іншим", - стверджує лідер "Нової демократії".

"Я все менше вірю в можливість нашого діалогу з владою. І все більше розраховую на плідний діалог опозиції з народом", - говориться в зверненні.

"Об'єднаємо Україну! Абсолютно правий перший президент України Леонід Кравчук – немає сьогодні більш важливої задачі", - стверджує Кушнарьов.

"Вона непосильна для нинішньої влади, що яка з усіх способів "згуртування" вибрала найпростіший, але і найбільш вибухонебезпечний – приниження страхом. Ми вирішимо цю задачу, якщо виявимо здатність об'єднуватися самі, а не будемо об'єднувати інших навколо себе", - говориться в зверненні.

Кушнарьов повідомляє, що "зі зрозумілих причин" йому "знадобиться час, щоб відновити здоров'я і фізичні сили".

"Але дух як і раніше міцний. Влада може залишити рубці на моєму серці, але вона ніколи не змусить мене замовчати", - говориться в зверненні Кушнарьова.

Як відомо, член СДПУ(о) Леонід Кравчук створив громадський форум "Об'єднаймо Україну". Він не виключив також, що на базі цього форуму буде створений політичний блок.

"Українська правда"powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!