Ющенко бачив коней, які змагалися за Путіна

2 перегляди
Субота, 27 серпня 2005, 17:14

Президент України Віктор Ющенко у суботу відвідав кінські перегони на Приз президента Російської Федерації, які відбулися на іподромі в Казані.

Під час заходу він поспілкувався в неформальній обстановці з президентом Вірменії Робертом Кочаряном, Білорусі Олександром Лукашенком, Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим і Росії Володимиром Путіним.

Крім того, Ющенко оглянув етнографічне містечко народів, які проживають на території Татарстану, повідомляє прес-служба українського президента.

Там він поспілкувався з членами товариства "Україна" і оглянув їхню експозицію в українському будиночку.

Представники української громади в Татарстані зустріли президента українськими народними піснями, говориться в повідомленні.

Ющенко також відзначив, що задоволений результатами свого візиту до Казані, під час якого він узяв участь у роботі чергового Саміту Глав країн-учасниць СНД та засіданні Ради Глав країн-учасниць Угоди про формування ЄЕП.

Глава української держави наголосив, що під час цих заходів розмови з колегами носили характер "не завжди простого, але завжди відвертого і конструктивного діалогу".

Ющенко відзначив важливість неформального спілкування в президентському колі, під час якого глави держав обговорили низку актуальних питань двосторонньої та регіональної співпраці.

Зокрема, під час спілкування президенти України та Росії домовилися, що через п’ять днів буде підписано регламент протоколу Комісії "Ющенко – Путін".

Також український президент запросив свого російського колегу відвідати цієї осені Україну. Невдовзі буде узгоджено остаточну дату візиту, говориться в прес-релізі.

"Українська правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua