Адвокат Кушнарьова думає, що Луценко грає в серіалі

1 перегляд
Субота, 27 серпня 2005, 18:21

Адвокат екс-губернатора Харківської області Євгена Кушнарьова В'ячеслав Стовба стверджує, що заява міністра внутрішніх справ Юрія Луценко спрямована на дискредитацію його підзахисного.

Таку заяву Стовби поширила прес-служба партії "Нова демократія".

За його словами, Луценко в Дніпропетровську сказав про те, що заставу доставили в Генпрокуратуру у доларах, хоча насправді це не так.

"Мені як колишньому прокурорському працівникові й адвокатові з 30-літнім стажем прекрасно відомий порядок внесення грошової застави", - стверджує Стовба.

"Тому уся визначена слідством сума була у належному порядку внесена в один з київських банків і перерахована на депозитний рахунок Генпрокуратури в національній валюті – гривнях", - сказав адвокат.

Він також підкреслив, що Луценко дозволяє собі коментувати епізод у справі, яка знаходиться не у компетенції підлеглого йому відомства, розголошуючи при цьому таємницю слідства.

"Таке враження, що це говорила людина, далека від процесуального розуміння питання, або особа, що уподібнилася персонажу з низькопробного детективного серіалу", - сказав Стовба.

"Пропоную пану Луценко привселюдно спростувати свою заяву як недостовірну і принести вибачення Кушнарьову і мені", - говориться в заяві.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua