Тимошенко вирішила більше не спати

Субота, 27 серпня 2005, 20:10

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко доручила міністрам підготуватися до поновлення роботи Верховної Ради після літніх канікул.

"Хочу нагадати всім членам уряду, що в нас абсолютно мало залишилося часу до виходу на роботу Верховної Ради" - заявила в суботу Тимошенко, завершуючи засідання Кабміну.

"Тому я хочу усіх вас повернути до робочого стану і до середи винести на узгодження на засіданні уряду всі законопроекти, щодо яких давалося доручення розробити їх протягом літнього періоду", - сказала вона.

За її словами, міністерства також повинні надати до середи на розгляд уряду нові редакції законопроектів, розроблених Кабміном, але раніше відкликаних з парламенту.

Вона закликала міністрів забезпечити якість законопроектів. "Ми не пропустимо жоден законопроект у парламент без серйозних аналітичних матеріалів, що подаються до законів. Ніяких формальних довідок про узгодження", - сказала прем'єр.

"Щоб не виглядати легковагими з законопроектами в сесійному залі, тому що критика, яка іноді звучить у наш бік, іноді абсолютно виправдана", - підкреслила Тимошенко.

Як відомо, раніше спікер Володимир Литвин виступав із критикою урядових законопроектів, заявляючи про поспішність їхнього внесення у Верховну Раду.

Прем'єр також доручила Мінекономіки прискорити підготовку законопроектів по спеціальних зонах інноваційного розвитку, а також законопроект, який передбачає "врегулювання ситуації по підприємствах, що працювали у спеціальних економічних зонах".

На засіданні Тимошенко також повідомила, що ряд послуг державної автоінспекції стануть безкоштовними для українських водіїв.

"11 пунктів стануть відтепер безкоштовними. Постійно страждає в нашій країні Державтоінспекція. Постійно", - сказала прем'єр-міністр.

Зокрема, Державтоінспекція і структура, що буде надалі виконувати її функції після реорганізації ДАІ, не буде брати гроші за іспити екстерном на права водія, консультації з підготовки водіїв, складання тимчасових схем організації руху й оснащення місць проведення спортивних змагань.

Крім того, співробітники дорожньої інспекції будуть безоплатно охороняти вантажі й автомобілі в місцях вимушеного паркування.

"Інтерфакс-Україна"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua