КУЧМА: аморальна Тимошенко залишила оточення Ющенка в гівні

Субота, 10 вересня 2005, 16:24

Екс-президент Леонід Кучма вважає, що екс-прем'єр Юлія Тимошенко власноруч створила такі політичні умови, що змусили президента Віктора Ющенка відправити її уряд у відставку.

Про це він заявив у суботу на прес-конференції у Дніпропетровську, повідомляє УНІАН.

Словами Кучми, Тимошенко добре розуміє, що восени та взимку з огляду на непрості відносини з Росією ситуація в економіці України погіршиться.

Кучма зазначив, що "Все оточення Ющенка, всі в гівні, а Юлія Володимирівна в білому"

За словами екс-президента, заява Тимошенко про великі успіхи її уряду є аморальними для політика такого рівня. "Мені соромно, бо це неправда, обдурювання громадської думки", - зазначив Кучма.

Він також наголосив, що реально економіка України, починаючи з січня поточного року, перебуває у стагнації, про що свідчать статистичні дані за 7 місяців.

За словами Кучми, за цей період у 3,5 рази знизився ВВП, у 4 рази – промислове виробництво, тобто головні характеристики економічного розвитку.

Водночас на думку екс-президента України, треба радіти, що така відставка відбулася.

Наразі треба зробити все, аби допомогти президентові Ющенку і виконуючому обов'язки прем'єра Юрію Єханурову сформувати дієздатний уряд, аби виправити ситуацію в економіці, зазначив Кучма.powered by lun.ua