Ющенко не дозволить жодній силі використовувати своє ім'я?

Понеділок, 12 вересня 2005, 11:14

Президент Віктор Ющенко не дозволить жодній силі використовувати своє ім'я під час виборів до парламенту.

Про це заявив на засіданні центрального проводу УНП її лідер Юрій Костенко з посиланням на зустріч лідерів фракцій з президентом, повідомляє прес-служба партії.

За словами Костенка, "президент запевнив, що не дозволить під час виборів жодній політичній силі використовувати своє ім’я, з приводу чого висловив намір зробити найближчим часом спеціальну заяву".

Лідер УНП повідомив також, що під час зустрічі з керівниками парламентських груп та фракцій президент висловив пропозицію за участю представників різних політичних сил, поточні процеси в країні двічі на місяць.

Щодо політичних перспектив, то Костенко вважає, що після виборів 2006 року в Україні буде одна правоцентристська політична сила.

Костенко нагадав, що УНП попереджала: "партія, ідеологія якої ґрунтується на "всезагальній любові до президента", не має перспектив".

"Ігор Юхновський, який перейшов з УНП до НСНУ, бо вважав, що "ми маємо бути разом із Ющенком", за півроку не зміг потрапити до президента. Не зміг потрапити до президента через щільний кордон навіть Патріарх Філарет", - зазначив Костенко.

Як повідомляє прес-служба, центральний провід розглянув готовність партійних структур до виборів та визначився з кандидатурами уповноважених в областях, які разом з головами обласних організацій нестимуть відповідальність за результати кампанії.

"Українська правда"powered by lun.ua