Безсмертний обіцяє Тимошенко неприємне майбутнє

Понеділок, 12 вересня 2005, 20:50

В.о. віце-прем'єра з питань адміністративної реформи Роман Безсмертний відкидає звинувачення екс-прем'єра Юлії Тимошенко у корупції.

Про це він заявив в ефірі телеканалу Інтер в понеділок ввечері.

"Я не належав, не належу, не буду ніколи належати до тих, кого іменують корупціонерами. Тому що моє ім'я для мене дорожче", - зазначив він.

"Говорити – це не мішки тягать. А тим більше звинувачувати людину. Ми часто говоримо, що багато кримінальних справ не доведено до завершення. Мені здається, що це від того, що ми несерйозно використовуємо слова і не придаємо їм цього значення. Бо слово корупціонер має певний відповідний зміст, і перед тим, як відкрити рот, потрібно мати матеріал", - зазначив він.

"Я думаю, що ця історія буде мати для Юлії Володимирівни неприємний розвиток, бо через певний час доведеться вибачатись перед тими людьми, прізвища яких були названі. В цій ситуації можна діяти по-різному: можна звернутися до суду і позов там на декілька копійок, щоб було соромно, або просто не звертати увагу", - сказав він.

Безсмертний також підкреслив, що автором рішення звільнити уряд та секретаря РНБО належить президенту.

На питання про його позицію щодо звільнення уряду, Безсмертний зазначив: "Можна було мені радіти, я міг сказати, що попереджав, але радості від цього не відчуваю. Тому що я згадую портрет трибуни на Майдані і бачу, як між всими цими людьми, які стоять поруч, бігає кішка", - сказав він.

Він також зазначив, що причиною цього є непрофесіоналізм, в чому звинуватив і Тимошенко. "Багато політиків прилетіли в політику на мітлі і через те вони дозволяють собі влаштовувати там театральні сеанси замість того, щоб вирішувати повсякденні питання, при чому робити це мовчки", - зазначив він.

Безсмертний також розповів, що НСНУ буде відстоювати позиції 11 своїх кандидатур, які були в уряді Тимошенко до нового уряду.

Він також повідомив, що до 20 вересня буде завершено формування нового уряду, який "зазнає чималих кадрових змін". Безсмертний також впевнений, що парламент затвердить Єханурова на посаді прем'єра.

"Українська правда"powered by lun.ua