Ющенко підтримав Шевченка, який не пішов до слуг Медведчука

Середа, 14 вересня 2005, 17:07

Віце-президент НТКУ Андрій Шевченко не прийшов на профспілкові збори колективу національної телекомпанії, бо не бачить сенсу у дискусії про конкретні кандидатури.

Про це він заявив в коментарі "Українській правді", коментуючи зібрання профспілок.

"Для нас це не питання персоналій, а питання концепцій. До речі, таку ж позицію висловив і президент, і держсекретаріат", - сказав Шевченко.

Він зазначив, що до цього часу не пропустив жодних зборів. "І по кожній позиції ми маємо чітку аргументацію, яку намагалися донести до цих людей", - зазначив він.

"Але ми повинні розрізняти колектив НТКУ, що складається з 2000 людей і тих 150 людей, які кажуть, що діють від імені всього колективу", - підкреслив віце-президент каналу.

"Серед тих людей ті, які читали темники, в чиїх програмах транслювалися замовні сюжети і за часів яких провадився дерибан каналу. Це ті, хто несуть персональну відповідальність за деградацію державного каналу", - зазначив Шевченко.

Щодо кандидатури Євгена Каленського, якого було обрано кандидатом у президенти НТКУ від профспілок, Шевченко сказав: "Ця людина була віце-президентом каналу за часів Савенка і займалася усіма фінансовими операціями телекомпанії. Цим все сказано".

"Українська правда"powered by lun.ua