Березовський, Медведчук і "простий" Коломойський створили пул?

Середа, 14 вересня 2005, 19:42

Заступник голови ради партії "Народний Союз Наша Україна" та лідер її фракції Микола Мартиненко назвав черговою "антипрезидентською спецоперацією" інформацію про фінансування виборчої кампанії Віктора Ющенка з боку бізнесмена Бориса Березовського.

"Виборча кампанія Віктора Ющенка ніколи не фінансувалася ні українськими, ні російськими олігархами", - говориться в коментарі Мартиненка, поширеному прес-службою НСНУ.

"Чергова інформаційна атака проти президента, як і попередні випади з боку Юлії Тимошенко та Олександра Зінченка, є бездоказовою та спеціально спрямованою на дискредитацію президента", - зазначив Мартиненко.

"Леонід Кравчук не надав жодних доказів, оскільки їх немає в природі. Показав якісь платіжні доручення, але який стосунок вони мають до виборчої кампанії – не зрозуміло", - сказав соратник Ющенка.

"Насправді, у команди Віктора Ющенка не було потреби користуватись послугами олігархів, зокрема, й іноземних", - сказав лідер фракції "Наша Україна".

"А загалом, останні тенденції в інформаційному просторі дають підстави припустити можливість формування антипрезидентського пулу в складі новоспеченої української опозиціонерки Юлії Тимошенко, міжнародного політичного авантюриста Бориса Березовського, "видатного" політичного організатора Віктора Медведчука та "простого" українського олігарха Ігоря Коломойського", – зауважив Мартиненко.

"Українська правда"powered by lun.ua