Безсмертний просить ретрансляторів припинити війну компроматів

П'ятниця, 16 вересня 2005, 19:29

Голова Ради партії "Народний Союз Наша Україна" пропонує припинити війну компроматів, щоб не дискредитувати повністю ідеали Майдану.

"Думаю, що в нас у всіх вистачить розуму і відповідальності запровадити мораторій на безгрунтовні звинувачення. Давайте дочекаємося результатів розслідування щодо оприлюднених заяв про корупцію", - говориться в заяві Безсмертного, поширеній його прес-службою.

"Слово "політик" не має бути щитом для антизаконних дій. Переконаний, якщо слідство доведе вину високопосадовців, їх буде покарано не залежно від прізвищ і посад. Якщо ж звинувачення виявляться фантазією на тему корупції, ретранслятори брехні мають нести відповідальність", - сказав Безсмертний.

Він наголосив, що "партія готова до будь-яких консультацій і переговорів. Адже продовження війни призведе до повної дискредитації ідей Майдану, яка вигідна деяким політичним силам і не тільки в середині України, що зацікавлені в дестабілізації ситуації в державі ".

В той же час, Безсмертний застеріг від перетворення Майдану на бойовий ринг.

"Близиться річниця Помаранчевої революції, не можна ділити Майдан і український народ. "Народний Союз Наша Україна" два місяці тому подав заявку до Київської міськадміністрації щодо відзначення річниці Помаранчевої революції. Це має бути свято свободи і правди. Я проти перетворення його на дебати політиків", - наголосив Безсмертний.

Коментуючи заяви народних депутатів Філенка і Стецьківа про те, що не має передумов для нової революції, голова Ради партії НСНУ зауважив: "їх дійсно не має. Польові командири Майдану, які пройшли горнило виборчого бруду, не могли сказати по іншому. Дійсно, має бути цивілізована виборча кампанія, а не вуличні бої без правил і моралі".

"Мене із Володимиром Філенком та Тарасом Стецьківим, яких я дуже поважаю, набагато більше об’єднує, ніж роз’єднує", -заявив Безсмертний.

"Я хочу запропонувати сісти всім разом – Томенку, Луценку, Філенку і Стецьківу і вирішити, як відсвяткувати річницю Помаранчевої революції", - зазначив голова політради НСНУ.powered by lun.ua