ХОРОШКОВСЬКИЙ ОЧОЛИВ "ІНТЕР"

Субота, 17 вересня 2005, 14:26

Головою наглядової ради телеканалу "Інтер" обрано відомого українського бізнесмена Валерія Хорошковського.

Про це повідомили "Лізі" у службі по зв'язках із громадськістю телеканалу "Інтер".

На зборах був присутній 71% акціонерів. Представники ВАТ "ГРТ", що володіють 29% акцій, не брали участь у зборах, заздалегідь попередивши про свою відсутність і висловили свої побажання щодо порядку денного, що були враховані в ході зборів.

За результатами зборів акціонерів "Українська незалежна ТБ-корпорація", що відбулися сьогодні, 17 вересня, головою наглядацької ради обраний Валерій Хорошковський, головою правління залишився Владислав Ряшин.

В той же час, Денис Кравченко, який був головою Наглядової ради до сьогодняшнього дня, розповсюдив заяву про наявність судової заборони на проведення зборів акціонерів, повідомляє "Телекритика".

В коментарі "ТК" Кравченко підкреслив незаконність зборів, а також, фактично, підтвердив інформацію народного депутата Володимира Сівковича щодо змін у складі засновників комерційної структури ТОВ "Пегас телебачення"(яка є акціонером "Інтеру"), а також АТЗТ "Українська незалежна ТВ-корпорація".

За словами Кравченка, зараз за цими структурами можуть стояти люди Хорошковського.

АТЗТ УНТК - засновник телеканалу "Інтер", який розпочав загальнонаціональне мовлення 20 жовтня 1996 року.powered by lun.ua