Мороз "ставить палки в колеса" новій ідеї Тимошенко

Вівторок, 20 вересня 2005, 19:13

Співголова тимчасової комісії Верховної Ради з допрацювання законопроектів по політреформі Олександр Мороз пропонує ні в якій формі не повертатися до розгляду законопроекту 4180.

Про це він заявив в інтерв'ю журналістам у вівторок.

Також Мороз проти перегляду перехідних положень проекту, згідно з якими зміни в Конституцію набирають сили з 1 вересня 2005 року у випадку ухвалення законопроекту N3207-1 або з 1 січня 2006 року, якщо цей закон ними не буде ухвалено.

Мороз, зокрема, відзначив, що оскільки Конституційний суд України у своєму висновку до законопроекту N3207-1 вказав, що в ньому є низка неузгодженостей, то тимчасова комісія парламенту вважає за необхідне допрацювати цей законопроект і повторно відправити його у Конституційний суд.

Крім того, співголова тимчасової комісії Верховної Ради також повідомив, що для допрацювання законопроекту N3207-1 уже створена робоча група.

Мороз вважає, що після висновку КСУ щодо відповідності ст.155 Конституції України законопроект N3207-1 може бути прийнятий на наступній сесії парламенту. За його словами, лідери парламентських фракцій підтримають таку ініціативу.

Як відомо, за вступ у силу політреформи вже з жовтня останнім часом виступають БЮТ і Партія регіонів. У такий спосіб можна буде вже в жовтні формувати коаліційний уряд.

Лігаpowered by lun.ua