Депутати просять Піскуна показати, що він знайшов на Порошенка, а Ющенка - свої доходи

П'ятниця, 23 вересня 2005, 11:39

Верховна Рада звернулася до генпрокурора Святослава Піскуна надати для ознайомлення офіційні результати розслідування обвинувачень у корупції першого помічника президента Олександра Третьякова, секретаря Ради нацбезпеки Петра Порошенка й керівника фракції "Наша Україна" Миколи Мартиненка.

Відповідний депутатський запит "есдеків" Ігоря Шурми і Володимира Мазуренка зачитав у п’ятницю голова Верховної Ради Володимир Литвин.

Крім того, парламент направив запит депутата Тамари Прошкуратової до генпрокурора щодо зневажання нормами чинного законодавства й перевищення службових повноважень виконуючим обов'язки міністра внутрішніх справ Юрієм Луценком при достроковому присвоєнні чергових звань офіцерам МВС України.

Парламент також направить генпрокурору запит Прошкуратовой щодо невиконання президентом України Ющенком норм закону про боротьбу з корупцією, що стосується публікації в офіційних виданнях державних органів декларації про прибутки.

Крім того, державному секретареві буде направлений запит члена фракції "Регіони України" Івана Вернидубова стосовно оприлюднення відомостей про прибутки, цінні папери, нерухоме й інше майно і внесків у банку президента України і членів його родини, що підлягають щорічній публікації в офіційних виданнях державних органів.

Володимир Зубанов звернувся до генпрокурора, виконуючого обов'язки міністра юстиції, охорони здоров'я й до президента Академії медичних наук щодо ходу розслідування й проведення належних експертиз у справі отруєння Віктора Ющенка.

Член СДПУ(о) Михайло Добкін звернувся до Піскуна та Луценка щодо ситуації навколо митниці, пов’язаної зі звільненням її керівника Володимира Скомаровського. Також депутати направили запит про перевірку інформації про ухиляння від оподкування компанії "Владімір", що належала Скомаровському.

"Бютівець" Шкіль направив запит до голови Верховної Ради про ліквідацію комуністичної символіки у Верховній Раді.

"Українська правда", Ліга, "Інтерфакс Україна"powered by lun.ua