Єхануров ходив домовлятися про міністрів

П'ятниця, 23 вересня 2005, 16:58

Прем'єр-міністр Юрій Єхануров провів низку зустрічей з представниками політичних сил щодо складу та діяльності нового Кабінету міністрів.

Як повідомив УНІАН прес-секретар прем'єр-міністра України Валентин Мондриївський, зокрема, Єхануров провів зустріч з головою Верховної Ради Володимиром Литвином. Основною темою обговорення була структура та функціонування нового Кабміну.

Після цього відбулася зустріч Єханурова з керівниками різних фракцій, зокрема, з лідером фракції СПУ Олександром Морозом, фракції НДП Валерієм Пустовойтенком, фракції УНП Юрієм Костенком та "Вперед, Україно!" Ігорем Шаровим.

Під час переговорів Єхануров зауважив, що зараз відбувається активний процес формування нового складу Кабінету міністрів. За словами прем'єр-міністра, в новому уряді працюватимуть професіонали-прагматики, які здатні покращити економічний клімат в Україні.

Крім того, у п’ятницю прем'єр-міністр провів консультації з фракцією "Регіони України". Зважаючи на позицію "регіонів" стосовно неучасті цієї партії у формуванні нового складу Кабміну, сторони обговорили поліпшення ділового клімату в державі, питання єдиного соціального податку, а також розвитку підприємницького руху в Україні.
powered by lun.ua