Єхануров уже зробив Безсмертному пропозицію

П'ятниця, 23 вересня 2005, 17:48

В.о. віце-прем'єра з питань адміністративно-територіальної реформи Роман Безсмертний одержав пропозицію від прем'єра Юрія Єханурова зайняти посаду віце-прем'єр-міністра з питань регіональної політики в новому уряді.

Про це в коментарі "Українській правді" повідомила прес-секретар Безсмертного Тетяна Мокріді.

За словами Безсмертного, під час зустрічі з Єхануровим, яка відбулась у п'ятницю, прем'єр зробив йому офіційну пропозиція стати віце-прем'єром з питань регіональної політики.

За словами Мокріді, Безсмертний свою згоду дав і підкреслив, що "це буде рішення президента".

У той же час, Мокріді відповіла, що адміністративно-територіальну реформу, якою Безсмертний займався в уряді Тимошенко, він вважає "своєю ідеєю фікс і проектом життя".

За її словами, Безсмертний упевнений, що адміністративно-територіальна реформа необхідна.

"Адміністративно-територіальна реформа потрібна людям, адже саме вони мають потребу в послугах", - сказав Безсмертний

Як повідомила Мокріді, говорячи про законопроекти щодо територіальної реформи, Безсмертний повідомив, що "зараз комплекс законопроектів знаходиться на кінцевій фазі".

"Зараз готується комплекс законодавчих актів по бюджетній і податковій реформі, які будуть регулювати направлення ресурсів на місця. Саме ці акти стануть механізмом децентралізації і деконцентрації ресурсів", - зазначив Безсмертний.

За словами його прес-секретаря, Безсмертний планує, що до кінця року весь пакет законопроектів з територіальної реформи буде завершений.

"Українська правда"powered by lun.ua