Мартиненко прогнозує свою перемогу на виборах мера?

П'ятниця, 23 вересня 2005, 17:51

Лідер парламентської фракції партії "Народний союз Наша Україна" Микола Мартиненко прогнозує перемогу кандидата від НСНУ на виборах мера Києва в 2006 році.

Про це Мартиненко повідомив Українські новини. "Я прогнозую, що мером Києва буде представник "Нашої України", - сказав він.

Мартиненко вважає, що в НСНУ достатньо кваліфікованих людей, які могли б працювати на високих посадах.

Сам він не підтверджує свою участь у майбутніх виборах мера й заявляє, що ще не приймав жодних рішень щодо цього.

"Про свої плани щодо участі у виборах столичного мера я досі нічого не казав, тільки читав у пресі. Щодо кандидата на посаду київського мера від "Нашої України" жодного рішення не приймалося. Це має бути колегіальне рішення партії", - сказав він.

Проте, вважає Мартиненко, будь-який переможець на виборах мера буде змушений зважати на позицію київської міської організації НСНУ.

Мартиненко, який очолює і київську організацію НСНУ, заявив також, що перемога на виборах у Київську міську раду - одне із пріоритетних завдань на виборах в 2006 році.

"Один із пріоритетів - Київська міськрада, а також районні ради. Адже вперше в історії України пропорційні вибори на місцевому рівні істотно обмежать повноваження мера, оскільки будуть сформовані своєрідні "партійні вертикалі" - від Верховної Ради до районної
ради", - сказав Мартиненко.

Як повідомлялось, за прогнозами мера Києва Олександра Омельченка у виборах столичного мера в 2006 візьмуть участь понад 10 кандидатів, у тому числі й лідер київської НСНУ Микола Мартиненко.

Сам Омельченко заявляє, що ще не визначився з наміром брати участь у цих виборах.powered by lun.ua