Рибачук розповів, як підбирався до царя

П'ятниця, 30 вересня 2005, 11:20

Глава секретаріату президента Олег Рибачук розповів, що в Москві він зустрічався з людьми, які входять у поняття "інститут президента".

Про це він сказав в інтерв'ю газеті "Комерсант-Україна", опублікованому в п'ятницю.

"У свій перший приїзд мені вдалося встановити добрі стосунки з головою адміністрації президента Дмитром Медведєвим. Зараз я зустрічався з деякими людьми, які входять у поняття "інститут президента". Ми готуємо візит Володимира Путіна в Україну, будуть візити певних аналітиків в Україну - тож я не хащу перебираю, а лише заповнюю паузу", - сказав він.

На питання, чи вдалося йому налагодити контакти з Москвою, Рибачук сказав:

"Знаєте, мені часто говорили, що в Росії є політичний центр, який визначає політику щодо України. Усі закочували очі й говорили, що є тільки він і від нього все залежить..."

На уточнююче питання, кого, він має на увазі, Рибачук сказав: "Ну хто, він? Цар, Путін. А інші все - другорядні центри".

"Я подумав, є ж хтось, хто формує думку цієї людини, хто визначає все в цій країні. Мені потрібно було зрозуміти, як все справді відбувається. І я дуже задоволений, що мені вдалося вийти на прямі контакти. Я не заходжу сюди через бізнес, через людей, які все тут знають", - відзначив він.

"Я пішов по офіційних контактах. Як я вже говорив, у свій перший приїзд я зустрівся з паном Медведєвим (Дмитро Медведєв, голова адміністрації президента Російської Федерації), і тепер ми можемо спілкуватися з ним досить відверто", - розповів він.

"Українська правда"powered by lun.ua