У цьому році курс долара буде 5,05, а в наступному – 5,20?

Середа, 12 жовтня 2005, 14:27

До кінця листопада 2005 року готівковий курс гривні може повернутися до рівня офіційного курсу Національного банку України - 5,05 гривні за долар.

Це прогнозує начальник відділу випуску фінансових інструментів АКБ "УкрСоцбанк" Ерік Найман, повідомляє УНІАН.

Як повідомили в прес-службі банку, за його словами, така ситуація можлива у зв'язку зі зниженням попиту на американську валюту, що прогнозується на кінець осені нинішнього року.

"Якщо враховувати тенденції в економіці України, а також ситуації на світових ринках сталі, хімічної сировини і зернових (основних товарних груп вітчизняного експорту), то значних змін на валютному ринку в перші шість місяців наступного року не очікується, - вважає Найман.

Водночас, за його словами, наприкінці 2006 року "цілком ймовірно", що курс досягне рівня 5,15-5,20 гривні за долар. "Це може статися у тому випадку, якщо ситуація з експортом із України не покращиться", - сказав Найман.

При цьому, на його думку, навіть якщо національна валюта впаде до 5,20 гривень за долар, то вкладники банків, які зберігають гроші на гривневих депозитах, все одно будуть у виграші за рахунок вищих процентних ставок у гривні.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!