Лазаренко розповів, що об’єднує Тимошенко з Медведчуком і Януковичем

Четвер, 13 жовтня 2005, 17:15

Екс-прем'єр Павло Лазаренко, який знаходиться під слідством у США, заявив, що скандал навколо фінансування виборчої кампанії Віктора Ющенка вигідний нинішній українській опозиції.

Про це він сказав в інтерв'ю газеті "Комсомольська правда в Україні", яке буде опубліковано в п'ятницю, повідомляють "Новости Украина".

Відповідаючи на питання, кому вигідний скандал, що виборчу кампанію Ющенка нібито фінансував Борис Березовський, Лазаренко сказав: "Усім, хто сьогодні заявив про свою опозицію до влади – СДПУ(о), "Регіонам", "Батьківщині", комуністам, Вітренко".

На його думку, сам Ющенко "не мав до цього стосунку – це спекуляція на його імені". "Це працює проти України!", – заявив Лазаренко.

Водночас він відзначив, що "справжній передвиборчий бруд ще не почався". "Березовський – це квіточки, основний компромат попереду", – пояснив Лазаренко.

За його словами, "сотні вчорашніх мажоритарщиків … хлинуть до декількох партійних лідерів". "Чим їм розплачуватися за місця в списку? Багато хто, впевнений, компроматом, а його більше ніж достатньо! Так що треба готуватися до найбрудніших парламентських виборів в історії України", – заявив Лазаренко.

Як відомо, Лазаренка було затримано у США в лютому 1999 року. Йому пред'явлені обвинувачення у відмиванні грошей, корупції і шахрайстві на загальну суму $300 мільйонів (зокрема в тому, що він незаконним шляхом перевів на рахунки американських банків близько $100 мільйонів, які були вкрадені ним з бюджету України).powered by lun.ua