Нафтомагнат очолить штаб Литвина. Він розповів про сон під Омельченка і пошлий жарт

Субота, 22 жовтня 2005, 16:39

Депутат Ігор Єремєєв займатиме у "Народному блоці Литвина" посаду, аналогічну керівнику передвиборчого штабу.

Про це повідомив лідер блоку Володимир Литвин після прес-конференції за підсумками з'їзду Народної партії.

"Координаційна рада штабу буде очолюватися мною, а практичну діяльність здійснюватиме Ігор Єремєєв", - сказав Литвин.

Він додав, що це рішення ще мають підтримати союзники по блоку – партія "Справедливість" та Українська селянська демократична партія.

Як відомо, Єремєєв є лідером фракції Народної партії, співвласником нафтопереробного заводу "Галичина".

Також Литвин повідомив, що "Справедливість" та Українська селянська демократична партія погодилися отримати у блоці по 10% місць.

Литвин додав, що до його блоку можуть бути прийняті нові учасники – зокрема, тривають переговори з Республіканською партією екс-голови "Нафтогазу" Бойком.

Литвин також сказав, що після відставки уряду переговори з Народним Союзом Наша Україна "самі по собі припинилися".

"Але оскільки ми не найрейтинговіша партія, то ми не можемо чекати, коли нас знову покличуть", - додав він.

На питання, чи можливе блокування з Блоком Тимошенко, Литвин сказав: "Це настільки потужна сила, що нереально вести переговори!".

Литвин також не дав однозначної відповіді, чи буде його блок висувати кандидата на мера Києва. У відповідь на це питання він розповів журналістам історію, вибачившись за її непристойний характер.

"Колись у нас в університеті була вакантна посада декана філософського факультету. І там повісили оголошення: "Кожна кафедра має висунути свого члена і з ним з'явитися до деканату", - пригадав Литвин.

Він додав, що його блок не буде виставляти кандидатуру на мера столиці тільки для того, щоб взяти участь у виборах. Крім того, за словами Литвина, зранку він мав телефонну розмову з чинним мером Олександром Омельченком.

Водночас Литвин розповів ще одну історію, що нещодавно з цікавістю дивився сесію Київради, але виступ Омельченка не зміг дослухати до кінця, бо заснув.

Українська правдаpowered by lun.ua