Тимошенко ходила з Ющенком різними коридорами, але бачила потні обличчя мільярдерів

Понеділок, 24 жовтня 2005, 17:50

Екс-прем’єр Юлія Тимошенко виступає за те, щоб вся наступна приватизація відбувалась у режимі відкритих аукціонів, як у випадку з "Криворіжсталлю".

"Це не є випадкова технологія, вона затверджена спеціальними постановами уряду і ніхто, я переконана, не зможе це відмінити", - сказала вона на прес-конференції у понеділок в Києві.

Вона нагадала, що саме її уряд запровадив таку процедуру проведення аукціонів.

На питання, чи вважає вона результати приватизації "Криворіжсталі" перемогою Ющенка, Тимошенко відповіла: "Це спрацювала технологія, яка закладалася очолюваним мною урядом".

Тимошенко також виступила проти ідеї нового уряду проводити дооцінку нечесно приватизованих підприємств.

"Зараз лунає казочка про дооцінку. Але виникають три питання, пов’язані з корупцією: хто буде проводити дооцінку, коли вона буде проводитись і хто буде визначати "казнить или миловать" олігархів", - сказала Тимошенко.

За її словами, всі ці питання перебувають в компетенції суду.

Тимошенко також розповіла про свої особисті враження від перебування на аукціоні з продажу "Криворіжсталі": "Я сиділа буквально в 20 сантиметрах від переможця і бачила, як учасники конкурсу хвилювалися, як пили воду, як промокали серветками потні обличчя".

Також Тимошенко розповіла, що, "на жаль", вона не зустрілася з президентом Віктором Ющенком, який під час аукціону перебував в приміщенні Фонду держмайна.

"Я перебувала в кімнаті, де відбувався аукціон, його там не було. І ми десь розминулися в коридорах", - сказала вона.

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!