Порошенко не привітався із Зінченком і не хоче бути як унтер-офіцерська вдова

Вівторок, 25 жовтня 2005, 12:29

Екс-секретар Радбезу Петро Порошенко наполягає на об'єднанні помаранчевої команди ще до парламентських виборів.

"Об'єднання команди Майдану має відбутися до виборів у Верховну Раду. І якщо цьому заважають окремі політики, то це має бути ціною, яку вони заплатять", - сказав Порошенко на круглому столі в Києві.

У цьому заході також бере участь Олександр Зінченко. І вимовляючи цю фразу, екс-секретар РНБО дивився на екс-держсекретаря.

Порошенко сказав, що "на карту поставлено долю України й долю революції", додавши, що якщо помаранчеві не об'єднаються, то перемогу на виборах святкуватимуть представники влади Кучми.

Порошенко назвав неправильним акцентувати увагу на подіях корупційного скандалу. "У нас все сконцентровано, як у унтер-офіцерської вдови на "самобичуванні", - сказав він.

Порошенко підкреслив, що представники помаранчевої команди пройшли випробування вогнем і водою. "Але не витримали випробування мідними трубами – владою", - сказав Порошенко.

Одним із головних завоювань року після революції він назвав свободу слова і нагадав про голодування журналістів 5 каналу, яке почалося 25 жовтня 2004 року.

"Тоді принцип свободи слова не працював на інших каналах, до створення яких причетні інші політики", - сказав Порошенко, дивлячись на Зінченка, засновника "Інтеру".

Також Порошенко, вітаючись з учасниками конференції, привітався з політиками, з якими брав участь у компанії 2002 року. Відтак він не згадав Зінченка, який приєднався до сил Ющенка в 2004 році.

Українська правдаpowered by lun.ua