Члену ЦВК від Януковича сподобалися вибори в Азербайджані

2 перегляди
Четвер, 10 листопада 2005, 18:05

Члени Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський і Ігор Качур вважають, що вибори в Азербайджані пройшли без серйозних порушень.

Про це вони заявили під час спільної прес-конференції в Азербайджані 7 листопада, у якій також брав участь член ЦВК Росії Сіябхан Шарієв, повідомляє азербайджанське агентство Тренд.

"Ми спостерігали за процесом підготовки виборчих дільниць до виборів з 7-00 ранку 6 листопаду, потім бачили, як працюють ці дільниці і, нарешті, були присутні при закритті дільниці і підрахунку голосів", - розповів Качур.

"Примітно те, що з боку ЦВК Азербайджану нам не було надано ніякого графіку, і ми могли вільно пересуватися і відвідувати будь-який виборчий пункт", - відзначив він.

Качур також підкреслив, що виборчий процес був прозорим, а волевиявлення вільним.

У свою чергу Охендовський відзначив, що спостерігачів цікавив не кінцевий результат виборів, а прозорість самого процесу і свобода волевиявлення.

Виступаючи по азербайджанському телебаченню відразу ж по закінченню голосування, Охендовський заявив, що "парламентські вибори в Азербайджані пройшли в спокійній обстановці і відповідають найвищим міжнародним стандартам", повідомляє прес-служба азербайджанської опозиційної партії "Мусават".

У той же час керівник прес-служби МЗС Василь Філіпчук заявляв, що Україна приєдналася до висновків спостерігачів ОБСЄ, які заявили, що вибори пройшли з масовими порушеннями виборчого законодавства.

Під час президентських виборів в Україні в 2004 році Охендовський захищав у Верховному суді визнання Віктора Януковича переможцем другого туру виборів, фальсифікації під час якого стали причиною помаранчевої революції.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua